תפריט ראשי

צוות המשרד

לקוחות משרד עורכי דין - לידור פוגל אורן נהנים מצוות מנוסה ומקצועי אשר עוסק בתחומים מגוונים ורבים בתחום הנזיקין,  ביטוח לאומי ונזקי גוף. הדגש העיקרי ועקרונות המנחים את משרד עורכי הדין הם: מתן יחס אישי,  מסור  ודיסקרטי, ליווי צמוד לאורך כל ההליך ומקצועיות ללא פשרות מתוך אמונה בצדקת דרכם במלחמתם לשם מימוש זכויותיכם. 

מגוון הנושאים המשפטיים שבהם משרד עורכי דין - לידור פוגל אורן מתמחה בתחום דיני הנזיקין, מאפשר לתת שירות במכלול רב של תחומי המשפט בתחום דיני הנזיקין, דבר המעניק אופקים רבים ויכולות ניתוח של נושאים  משפטיים  באופן בלתי שגרתי  ותוך בחינה של מאטריות משפטיות מעולמות שונים בתחום דיני הניזיקין, כך שמשרד עורכי דין -  לידור פוגל אורן יכול לספק ללקוחותיו  מענה מלא לכל צרכיו במגוון מקרים שונים בתחום דיני הניזיקין. 

המבוטח אשר חלה או נפגע בתאונה מגלה לרוב ולמרבה הצער, כי בעת שהוא נזקק להגנת חברות הביטוח והמוסד לביטוח  לאומי, הוא מוצא עצמו תחת מתקפה של עורכי דין, חוקרים, מומחים וכו' אשר יהפכו כל אבן בכדי לפגוע  באמינותו  ולסכל כל ניסיון של המבוטח לממש את הזכויות המגיעות לו.

רגע אירוע התאונה הינו טראומטי ולכן חשוב ביותר, מוקדם  ככל שניתן, להיוועץ בעו"ד אשר ילווה את המבוטח בכל הליך למימוש הזכויות מול ביטוח לאומי, חברות הביטוח וכל גורם רלבנטי אחר.

על-מנת שתוכלו להכיר ולהבין את מלוא זכויותיכם אתם מוזמנים לפגישת יעוץ ראשוני ללא התחייבות!

טל. 077-5052063 | לידור פוגל אורן - משרד עורכי דין